+48 663 845 733
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Drukarka kart Evolis Edikio Flex

Drukarka Evolis EDIKIO FLEX

Edikio Flex to idealne narzędzie do jednostronnego drukowania cenówek kolorowych i monochromatycznych w wysokiej jakości w rozdzielczości 300dpi.

Drukarka przeznaczona jest do druku małych nakładów kart. To co wyróżnia drukarkę na tle konkurencji to możliwość nadruku na kartach w dwóch wymiarach : kartach standardowych w wymiarze karty kredytowej oraz kartach długich o wymiarze 15 cm x 5 cm. Mimo skierowania tej drukarki do najmniejszych projektów, Edikio Flex nie jest wolną drukarką. W procesie druku kolorowego może wykonać do 150 kart w ciągu godziny, a drukując tylko w jednym kolorze otrzymamy do 500 kart monochromatycznych w ciągu 60 minut. 

Charakterystyczną cechą drukarki jest zwarta forma, która ułatwia przechowywanie. Małe wymiary oraz fakt, że podajnik i odbiornik umieszczono z przodu urządzenia, pozwalają zmieścić drukarkę na biurku, ladzie sklepowej itd. Karty do druku mogą być podawane ręcznie lub z wykorzystaniem automatycznego podajnika mieszczącego 50 kart. Drukarka wyposażona jest w odbiornik na 25 zadrukowanych kart. Drukarka Evolis Edikio Flex waży zaledwie ok. 3 kg i jest w swojej kategorii najlżejsza. Drukarka jest również bardzo cicha.

W skład zestawu wchodzi:
100 long black cards (PVC, matte, 50x150mm)
100 CR-80 black cards (PVC matte)
1 white monochrome ribbon (1000 prints CR-80)
oprogramowanie cardPresso Price Tag (z wersją)
Drukarka kart Evolis Edikio Flex
Dedykowane do: Cenówki
Druk: jednostronny
Rozdzielczość druku: 300 dpi
Rodzaj nadruku: kolor, mono
Interfejs: Ethernet, USB
Koder: Brak
Model: Evolis Edikio Flex
Prędkość druku monochromatycznego: do 500 kart/godz.
Prędkość druku kolorowego: do 150 kart/godz.
Gwarancja: 2 lata
Podajnik kart: na 25 kart, na 50 kart
Waga: ok. 3 kg
Instrukcja-obslugi-drukarki-Edikio-Flex-UNICARD
Waga pliku: 7.51 MB
Pobierz