+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Reklamacje, zwroty i gwarancje

1. Reklamacje i gwarancje
1.1. Każdy oferowany towar posiada polską kartę gwarancyjną autoryzowanego serwisu producenta (dotyczy urządzeń).
 1.2. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowanego producenta/importera placówki serwisowej na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.
 1.3. Reklamacje związane z działaniem sklepu internetowego należy składać na adres poczty elektronicznej: sklep@uniskk-market.pl.
 1.4. Jeżeli otrzymany towar jest wadliwy, Nabywca ma prawo do skorzystania z uprawnień określonych w gwarancji produktu. Może również złożyć reklamację w sklepie z tytułu rękojmi (w takim przypadku wadliwy towar prosimy odesłać na adres: Unicard SA, ul. Zakopiańska 162, 30-435 Kraków, z dopiskiem: "Reklamacja").
 1.5. Sprzedawca najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z wadliwym towarem ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Nabywcę o dalszym postępowaniu.Jak dokonać reklamacji w naszym sklepie?Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

  • pisemnie na adres firmy: Unicard S.A., ul. Zakopiańska 162, 30-435 Kraków;
  • w formie elektronicznej na adres: sklep@uniskk-market.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszego poniższego formularza reklamacji .

Jeśli pismo reklamacyjne przygotowujesz samodzielnie, zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji:

  • numeru zamówienia;
  • informacji i okoliczności dotyczących okoliczności reklamacji, w szczególności daty ujawnienia niezgodności towaru z umową (wady);
  • pożądanego sposobu rozstrzygnięcia reklamacji: wymiana lub naprawa lub, gdy te formy są niemożliwe lub zbyt uciążliwe do realizacji zgodnie z treścią ustawy o prawach konsumenta: zwrotu reklamacyjnego lub obniżenia ceny;
  • danych kontaktowych składającego reklamację;
  • adresu, pod którym można ewentualnie odebrać towar – ułatwi to nam i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.

Odpowiemy na Twoją reklamację najszybciej, jak będzie to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o procedurze reklamacji? Zapoznaj się z naszym Regulaminem.