+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Upgrade Cardpresso XXS Lite do XS

OPROGRAMOWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie cardPresso jest przeznaczone do łatwej produkcji kart. Umożliwia projektowanie graficzne i personalizację kart. Dostępne jest kodowanie magnetyczne, stykowe i bezstykowe. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia korzystanie z oprogramowania bez większego przeszkolenia.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE
cardPresso oferuje 6 wydań w 18 językach. cardPresso współpracuje z dużymi bazami danych, w tym MS Access, MS SQL, MySQL i Oracle: bezpośrednia obsługa dla formatów XLS, XLSX, CSV i TXT. Ciągły rozwój gwarantuje kompatybilność nawet w przypadku najbardziej nowoczesnych typów kart. Drobne aktualizacje są dostępne bez opłaty. Aktualizacja online do wersji Advanced jest dostępna w dowolnym momencie.

PEŁNE WSPARCIE
Dostępne są również liczne samouczki online (także wideo) oraz odpowiedzi na często zadawane pytania. cardPresso gwarantuje również bezpłatne i natychmiastowe wsparcie techniczne. Wszystkie edycje cardPresso zostały przetestowane z drukarkami kart Zenius, Primacy i Quantum oraz ich koderami, zapewniając w ten sposób idealną kompatybilność na linii sprzęt - oprogramowanie.


Dane techniczne 

  • Zacznij od XXS Lite z podstawowymi funkcjami do projektowania i drukowania przy użyciu gotowych szablonów, obsługi podpisów cyfrowych, wewnętrznej bazy danych do 50 rekordów, kodów kreskowych 1D, WIA / TWAIN, obsługi DirectShow oraz kodowania magnetycznego.
  • Wersja XXS dodaje wewnętrzną bazę danych z nieograniczoną liczbą rekordów.  Wersja XS dodaje kody QR, .XLS, .XLSX, .CSV oraz .TXT połączone z bazą danych, możliwość wglądu do bazy danych i możliwość podłączenia obrazka do pola w bazie danych.
  • Wersja XM dodaje lokalne połączenie z MS Access, zdjęcie z bazy danych, narzędzie FaceCrop do rozpoznawania twarzy i kody kreskowe 2D.
  • Wersja XL dodaje połączenie ODBC, zbliżeniowe kodowanie RFID i wtyczkę do obsługi kart chipowych, kilka układów projektów kart, drukowanie warunkowe, logi operacji i wiele, wiele więcej!
  • Wersja XXL dodaje zaawansowane funkcje takie jak DESFire, Web Print Server i licencję sieciową aż do 16 komputerów.
Program-do-personalizacji-kart-Evolis-Cardpresso-UNICARD-N-1-1
Waga pliku: 0.31 MB
Pobierz
Brochure-cardPresso-KB-CDP1-1187-ENG-A4-A0-HD-2
Waga pliku: 1.44 MB
Pobierz