+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Upgrade Cardpresso XS do XXL

Dostawa od 17,80 zł netto (21,90 zł brutto)  UPS

Bezpieczne płatności    Przelewy24    Visa Mastercard     Blik
OPROGRAMOWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie cardPresso jest przeznaczone do łatwej produkcji kart. Umożliwia projektowanie graficzne i personalizację kart. Dostępne jest kodowanie magnetyczne, stykowe i bezstykowe. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia korzystanie z oprogramowania bez większego przeszkolenia.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE 
cardPresso oferuje 6 wydań w 18 językach. cardPresso współpracuje z dużymi bazami danych, w tym MS Access, MS SQL, MySQL i Oracle: bezpośrednia obsługa dla formatów XLS, XLSX, CSV i TXT. Ciągły rozwój gwarantuje kompatybilność nawet w przypadku najbardziej nowoczesnych typów kart.
Drobne aktualizacje są dostępne bez opłaty. Aktualizacja online do wersji Advanced jest dostępna w dowolnym momencie.

PEŁNE WSPARCIE
Dostępne są również liczne samouczki online (także wideo) oraz odpowiedzi na często zadawane pytania. cardPresso gwarantuje również bezpłatne i natychmiastowe wsparcie techniczne. Wszystkie edycje cardPresso zostały przetestowane z drukarkami kart Zenius, Primacy i Quantum oraz ich koderami, zapewniając w ten sposób idealną kompatybilność na linii sprzęt - oprogramowanie.


Dane techniczne

  • Zacznij od XXS Lite z podstawowymi funkcjami do projektowania i drukowania przy użyciu gotowych szablonów, obsługi podpisów cyfrowych, wewnętrznej bazy danych do 50 rekordów, kodów kreskowych 1D, WIA / TWAIN, obsługi DirectShow oraz kodowania magnetycznego.
  • Wersja XXS dodaje wewnętrzną bazę danych z nieograniczoną liczbą rekordów. 
  • Wersja XS dodaje kody QR, .XLS, .XLSX, .CSV oraz .TXT połączone z bazą danych, możliwość wglądu do bazy danych i możliwość podłączenia obrazka do pola w bazie danych.
  • Wersja XM dodaje lokalne połączenie z MS Access, zdjęcie z bazy danych, narzędzie FaceCrop do rozpoznawania twarzy i kody kreskowe 2D. 
  • Wersja XL dodaje połączenie ODBC, zbliżeniowe kodowanie RFID i wtyczkę do obsługi kart chipowych, kilka układów projektów kart, drukowanie warunkowe, logi operacji i wiele, wiele więcej!
  • Wersja XXL dodaje zaawansowane funkcje takie jak DESFire, Web Print Server i licencję sieciową aż do 16 komputerów.