+48 663 845 733
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Hybrydowa Legitymacja Studencka Mifare1

Dostawa od 17,80 zł netto (21,90 zł brutto)  UPS

Bezpieczne płatności    Przelewy24    Visa Mastercard     Blik
Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

W myśl rozporządzenia elektroniczna legitymacja studencka (ELS) wykonana jest na karcie plastikowej, standard ISO 7810. Zadruk blankietu wykonany jest techniką offsetową, awers: CMYK + P 286, rewers: CMYK. Wymagane zabezpieczenia to gilosz oraz mikrodruk. Personalizację blankietów legitymacji wykonuje się za pomocą pełnokolorowych drukarek termosublimacyjnych.

Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS) posiadamy w stałej sprzedaży i atrakcyjnej cenie, bez konieczności długiego oczekiwania na wydruk.

Blankiet ma formę karty z tworzywa sztucznego z wbudowanym procesorem, a jej wzór graficzny jest jednolity dla wszystkich uczelni i został określony według rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 kwietnia 2019 r. (Dz. U. 2019, poz.787) zmieniającego szatę graficzną blankietu zgodnie z wymogami RODO.

Legitymacja studencka wyposażona jest w chip stykowy oraz może być wyposażona w bezstykowy interfejs Mifare. Według rozporządzenia jest ona dokumentem poświadczającym status studenta. Dodatkowo może być wykorzystywana jako karta biblioteczna, karta dostępu do laboratoriów, bilet komunikacji miejskiej itp.

Elektroniczna legitymacja studencka (ELS) jest dokumentem uprawniającym studenta do ulgowych (-50%) przejazdów komunikacją miejską oraz do ulgowych przejazdów koleją i autobusami na podstawie odrębnych przepisów - do ukończenia 26. roku życia. Data ważności legitymacji studenckiej jest zapisana w postaci elektronicznej na chipie stykowym oraz zamieszczona na hologramie naklejanym co semestr na rewersie.