+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Hybrydowa Legitymacja Nauczyciela Akademickiego Mifare classic EV1 1k

Dostawa od 17,80 zł netto (21,90 zł brutto)  UPS

Bezpieczne płatności    Przelewy24    Visa Mastercard     Blik
Elektroniczna Legitymacja Służbowa Nauczyciela Akademickiego (ELSNA)

W myśl rozporządzenia Elektroniczna Legitymacja Służbowa Nauczyciela Akademickiego (ELSNA) jest elektroniczną kartą procesorową z interfejsem stykowym określonym w normach ISO/IEC 7816-2 i ISO/IEC 7816-3. Zadruk blankietu wykonany jest techniką offsetową, awers: CMYK + Pantone Cool Gray 10 C, rewers: CMYK. Wymagane zabezpieczenia to gilosz oraz mikrodruk. Personalizację blankietów legitymacji wykonuje się za pomocą pełnokolorowych drukarek termosublimacyjnych.

Według rozporządzenia legitymacja nauczyciela akademickiego jest dokumentem poświadczającym jego status. Dodatkowo może być wykorzystywana jako karta biblioteczna, karta dostępu do laboratoriów, bilet komunikacji miejskiej itp.

Blankiet ma formę karty z wykonanej tworzywa sztucznego z wbudowanym procesorem, a jej wzór graficzny jest jednolity dla wszystkich uczelni i został określony według rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie studiów doktoranckich oraz stypendiów doktoranckich (Dz. U. 2020 poz. 85 i 374). Legitymacja Służbowa Nauczyciela Akademickiego wyposażona jest w chip stykowy oraz może być wyposażona w bezstykowy interfejs Mifare.

Legitymacja Służbowa Nauczyciela Akademickiego jest dokumentem uprawniającym nauczyciela akademickiego do przejazdów komunikacją miejską oraz do ulgowych przejazdów koleją i autobusami na podstawie odrębnych przepisów. Data ważności legitymacji nauczyciela akademickiego jest zapisana w postaci elektronicznej na chipie stykowym oraz zamieszczona na hologramie naklejanym na rewersie.

Ważność legitymacji potwierdza się:
  • co rok – w przypadku nauczyciela akademickiego zatrudnionego na czas nieokreślony,
  • co semestr – w przypadku nauczyciela akademickiego zatrudnionego na czas określony.