+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Hybrydowa Legitymacja Doktoranta Mifare 1K

Dostawa od 17,80 zł netto (21,90 zł brutto)  UPS

Bezpieczne płatności    Przelewy24    Visa Mastercard     Blik
Elektroniczna Legitymacja Doktoranta (ELD)

W myśl rozporządzenia elektroniczna legitymacja doktoranta jest elektroniczną kartą procesorową z interfejsem stykowym określonym w normach ISO/IEC 7816-2 i ISO/IEC 7816-3. Zadruk blankietu wykonany jest techniką offsetową, awers: CMYK + P 5483, rewers: CMYK. Wymagane zabezpieczenia to gilosz oraz mikrodruk. Personalizację blankietów elektronicznej legitymacji doktoranta wykonuje się za pomocą pełnokolorowych drukarek termosublimacyjnych.

Elektroniczne Legitymacje Doktoranta (ELD) posiadamy w stałej sprzedaży i atrakcyjnej cenie, bez konieczności długiego oczekiwania na wydruk.

Blankiet ma formę karty wykonanej z tworzywa sztucznego z wbudowanym procesorem. Jej wzór graficzny jest jednolity dla wszystkich uczelni i został określony według rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie studiów doktoranckich oraz stypendiów doktoranckich (Dz. U. 2017 poz. 1696).

Elektroniczna legitymacja doktoranta wyposażona jest w chip stykowy oraz może być wyposażona w bezstykowy interfejs Mifare. Według rozporządzenia jest ona dokumentem poświadczającym status doktoranta. Dodatkowo może być wykorzystywana jako karta biblioteczna, karta dostępu do laboratoriów, bilet komunikacji miejskiej itp.

Elektroniczna legitymacja doktoranta jest dokumentem uprawniającym doktoranta do ulgowych przejazdów komunikacją miejską oraz do ulgowych przejazdów koleją i autobusami na podstawie odrębnych przepisów - do ukończenia 35 roku życia roku życia. Data ważności legitymacji doktoranckiej jest zapisana w postaci elektronicznej na chipie stykowym oraz zamieszczona na hologramie naklejanym co semestr na rewersie.