+48 663 845 733
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Drukarka kart Evolis Edikio Duplex

Drukarka Evolis EDIKIO DUPLEX

Edikio Duplex to nowoczesna drukarka do jednostronnego lub dwustronnego drukowania kart kolorowych i monochromatycznych w wysokiej jakości. Drukarka przeznaczona jest do średnich i dużych nakładów kart. Stanowi idealne rozwiązanie do cenówek, gdzie liczy się szybkość i jakość nadruku.

Edikio Duplex drukuje karty w rekordowym czasie, do 210 kart na godzinę przy druku jednostronnym oraz do 140 kart przy druku dwustronnym. Ta sama drukarka może drukować jednostronnie lub dwustronnie.

Drukarka Edikio Duplex korzysta z materiałów eksploatacyjnych Evolis High Trust©. Materiały z tym oznaczeniem zapewniają optymalną jakość druku i łatwą wymianę folii do drukowania. Folie do drukowania umieszczone są w kasetach. Dzięki chipowi na kasecie, drukarka automatycznie identyfikuje typ folii i samodzielnie konfiguruje ustawienia.

Charakterystyczną cechą drukarki jest zwarta forma, która ułatwia eksploatację. Karty do druku mogą być podawane ręcznie lub z wykorzystaniem automatycznego podajnika na 100 kart. Drukarka jest wyposażona w odbiornik na 100 zadrukowanych kart. W drukarce umieszczono podajnik na 30 kart odrzuconych.

Małe wymiary oraz fakt, że podajnik i odbiornik umieszczono z przodu urządzenia, pozwalają zmieścić drukarkę na biurku, ladzie sklepowej itd. Drukarka Edikio Duplex jest bardzo szybka. W trybie druku monochromatycznego drukuje do 850 kart na godzinę.

W skład zestawu wchodzi:
  • 1 folia white monochrome (1000 prints)
  • 200 sztuk CR-80 Black Cards (PCV, matte)
  • oprogramowanie cardPresso Price Tag (z wersją)
Drukarka kart Evolis Edikio Duplex
Dedykowane do: Cenówki
Druk: dwustronny
Rodzaj nadruku: kolor, mono
Interfejs: Ethernet, USB
Koder: Brak
Model: Evolis Edikio Duplex
Prędkość druku kolorowego: jednostronnie - 210 kart/godz., dwustronnie - 140 kart/godz.
Gwarancja: 3 lata
Podajnik kart: na 100 kart
Odbiornik kart : na 100 kart
Instrukcja-obslugi-drukarki-Edikio-Duplex-UNICARD
Waga pliku: 8.64 MB
Pobierz