+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Drukarka kart Evolis Edikio Access

Drukarka Evolis EDIKIO ACCESS

Najbardziej przystępne rozwiązanie dla cenówek jednostronnych, w formacie karty kredytowej.


DRUKOWANIE NA ZAWOŁANIE

Edikio Access pozwala na wydruk twoich własnych kart w szybki i całkowicie samodzielny/niezależny sposób. Drukuj cenówki wtedy, kiedy ich potrzebujesz, w małych partiach albo pojedynczo w punkcie sprzedaży z pomocą programu graficznego.


OSZCZĘDNOŚĆ CZASU:

Możliwy jest również import informacji z bazy danych, łatwe dodanie informacji do projektu karty poprzez jedno kliknięcie oraz szybkie rozpoczęcie drukowania cenówek wliczając w to zmienne dane.


SILNIEJSZY WIZERUNEK MARKI:

Edikio Access generuje spersonalizowane katy plastikowe zapewniając wysoką jakość, druk od krawędzi do krawędzi, podkreślając twój znak firmowy. Zyskujesz nie tylko estetyczny wygląd karty ale gwarancje że klient sklepu na etykiecie odnajdzie wszystkie niezbędne informacje np. alergeny, produkt bez laktozy, produkt bezglutenowy, produkt ekologiczny itd.


ŁATWOŚĆ W UŻYCIU:

Edikio Access jest łatwą w użyciu biurową drukarką. Karty wkładane są do podajnika i po zakończeniu drukowania wychodzą na tacę gotowe do odbioru. Obydwa pojemniki zamontowane są z przodu drukarki. Dzięki oprogramowaniu w łatwy sposób można kontrolować drukarkę ze swojego komputera. Taśmy do drukarki są łatwe do instalacji oraz wymiany i automatycznie wykrywane przez drukarkę.


KOMPAKTOWOŚĆ:

Edikio Access jest mniejsza niż arkusz papieru A4, a to oznacza, że nie ma problemu z jej przechowywaniem w miejscu pracy, waga drukarki to tylko 1.7 kg.

Odpowiednie rozwiązanie do sklepów z ilością cenówek do 100 sztuk. Najbardziej przystępne rozwiązanie dla cenówek jednostronnych kolorowych i monochromatycznych w formacie karty kredytowej.

W skład zestawu wchodzi:
  • 100 CR-80 black cards (PVC, matte)
  • 1 white monochrome ribbon (500 prints)
  • oprogramowanie cardPresso Price Tag (z wersją)
Drukarka kart Evolis Edikio Access
Dedykowane do: Cenówki
Druk: jednostronny
Rodzaj nadruku: kolor, mono
Interfejs: USB
Koder: Brak
Model: Evolis Edikio Access
Gwarancja: 1 rok
Podajnik kart: na 25 kart
Odbiornik kart : na 25 kart
Waga: 1,7 kg
Instrukcja-obslugi-drukarki-Edikio-Access-UNICARD
Waga pliku: 9.16 MB
Pobierz