+48 12 293 27 00
pn - pt, 8:00-16:00
sklep@uniskk-market.pl
0
Koszyk

Czytnik przewodowy Zebra LS2208 LS2208-1AZU0100ZR

Dostawa od 17,80 zł netto (21,90 zł brutto)  UPS

Bezpieczne płatności    Przelewy24    Visa Mastercard     Blik
Przenośny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208 to urządzenie oferujące wysoką jakość skanowania w przystępnej cenie. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach, które wymagają szybkich, niezawodnych i efektywnych skanów kodów kreskowych. LS2208 zapewnia zoptymalizowaną wydajność skanowania i trwałość, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla handlu detalicznego, magazynów, warsztatów oraz ośrodków opieki czy laboratoriów. Kombinacja wydajności i wytrzymałości przyczynia się do zwiększenia produktywności i efektywności, jednocześnie obniżając koszty operacyjne i konserwacyjne.

Ponad sto skanów na sekundę i szerokie pole widzenia sprawiają, że LS2208 to szybki i dokładny skaner, który zawsze gwarantuje optymalne cykle skanowania. Zintegrowany laser o długości fali 650 nm odczytuje kody EAN z odległości ponad 40 cm, zapewniając doskonałą ergonomię i wysoką efektywność pracy. Skaner nie jest również podatny na działanie bezpośredniego światła słonecznego ani sztucznego oświetlenia, co skutecznie zapobiega błędom odczytu związanych z odbitym światłem i chroni przed potencjalnymi problemami podczas przetwarzania danych.

LS2208 to klasyczny skaner z uchwytem pistoletowym i spustem, co sprawia, że jest bardzo łatwy w użyciu. Nawet niewykwalifikowani pracownicy mogą intuicyjnie nauczyć się korzystać z urządzenia w kilka sekund. Jego ergonomiczna forma skutecznie redukuje zmęczenie, a jednocześnie zwiększa komfort pracy, co korzystnie wpływa na szybkość i wydajność pracownika.

Zintegrowany dekoder automatycznie rozpoznaje wiele rodzajów kodów kreskowych 1D i przesyła je do podłączonego systemu hosta. Co więcej, dekoder jest w pełni możliwy do aktualizacji, umożliwiając łatwe dostosowanie do przyszłych rodzajów kodów kreskowych. LS2208 to także uniwersalny skaner kompatybilny ze wszystkimi interfejsami. Wystarczy wybrać odpowiedni kabel interfejsowy do konkretnego zastosowania. Jego programowalny interfejs wielofunkcyjny umożliwia komunikację z prawie wszystkimi komputerami, systemami POS oraz sprzętem przemysłowym i medycznym. Skaner jest w pełni kompatybilny z technologią Plug & Play, co oznacza, że ​​do połączenia z systemem hosta potrzebujesz tylko kilku prostych kroków, co oszczędza cenny czas przy instalacji i konfiguracji. Nawet obsługiwane typy interfejsów mogą być aktualizowane na przyszłe generacje interfejsów.

LS2208 został zaprojektowany do codziennej ciągłej pracy w warunkach profesjonalnych i pomyślnie przeszedł testy upadków z wysokości 1,5 m na powierzchni betonowej. Opatentowany design z pojedynczą płytą obwodową rozwiązuje problemy związane z wieloma połączonymi ze sobą płytami, eliminując jedną z najczęstszych przyczyn awarii.
Czytnik przewodowy Zebra LS2208 LS2208-1AZU0100ZR
Kabel interfejsu w zestawie: USB
Kolor: szary
Odporność na kurz i wodę: IP30
Podstawka w zestawie: Nie
Prędkość skanowania: 100 skanów na sekundę
Rodzaj czytanych kodów: 1D
Temperatura przechowywania: -40 °C do 70 °C
Wytrzymałość na upadek: 1,5 m
Łączność bezprzewodowa: Nie
Gwarancja: 5 lat
Wymiary: 15,2 cm x 6,4 cm x 8,5 cm
Waga: 150 g
Temperatura pracy: 0 - 50°C
Wilgotność: 5% - 95%, nieskondensowana
ls2208-spec-sheet-new-en-us
Waga pliku: 0.27 MB
Pobierz